2018 yılı kartela ve modelleri yavaş yavaş hazırlanmaya ve müşterilerimiz ile buluşmaya başladığı bu günlerde en çok merak edilen konulardan bir tanesi ise 2018 yılı modası ve 2018 perde modelleri oluyor.

Stor perdenin kullanılmasıyla başlayan serüven perde modasında klasikleşmiş tül güneşlik ve fon üçlemesinde daha sade perde modellerine bizi itmiştir.Zebra perde ile hız kazanan bu sadeleşme modası ; tül,güneşlik ve fon birlikteliğini tek bir perde modeli olan zebra perde ile son bulmuş görünse de 2018 yılı klasik ve modern çizgileri bir arada taşıyan Tül stor perdelerin yılı olacağa benzemektedir.

Tül Stor Perde hem klasik Tül perde hem de stor perdenin bir arada olduğu yeni bir perde modelidir.Tül kısmı için sonsuz sayıda brode desen barındıran Tül Stor perdeler güneşlik olarak ise stor perdenin eşşiz renk ve desen koleksiyonuna sahiptir.

Bunun yanında zebra perde yeni renk ve desenleriyle gene ev ve ofisler için önemli bir tercih sebebi olacaktır.

Geçtiğimiz yıllarda müşterilerimiz tarafından çok beğenilse bile fiyatları sebebiyle çok tercih edilmeye silhouette perdeler ise özellikle fiyatlarından ki düşüş sebebiyle önemli bir çıkış yapacak perde modellerinden olacaktır.

Son olarak bir liste yapmak gerekirse 2018 yılına damga vurmasını beklediğimiz perde modelleri ;

  • Tül Stor Perdeler
  • Zebra Perde
  • Silhouette Perdeler

çift mekanizmalı stor perde