Dikey perde çok uzun zamandır ülkemizde kullanılan ve beğeni toplayan bir perde modelidir.Birçok avantajı bulunmaktadır.Bu avantajlardan bir tanesi de renk çeşitliliği olmuştur.Kumaş Dikey Perde modelleri üzerinde üç farklı kumaş tipi mevcuttur.Dikey perdeler daha çok ofislerde kullanılan perdeler olduğu için Temizlik konusunda pvc dikey perdeden bir adım önde olduklarını söyleyebiliriz.Ayrıca Pvc perdelerde sıkça karşılaşılan üst kısım kopması veya sıcaklığa bağlı pvc kısmın mekanizmadan ayrılma sorunları yaşanmamaktadır.

Bu kumaş tipleri screen stor perde kumaşı,polyester stor perde kumaşı,Tül Dikey Perde kumaşı’dır.

Screen Stor perde kumaşı ; Delikli stor perde olarak ta bilinen bu kumaş ters ışık prensibine göre çalışır.Değişik renkleri mevcuttur.En büyük özelliği ısı yalıtımı ve güneş ışınlarının mekana giriş miktarını ayarlayabilmek ve bunun yanında dış manzarayı engellememesidir.Kumaş dikey perde modelleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden biridir.Screen Stor perde kumaşının black-out (sıfır ışık) ve silver screen gibi farklı türleri mevcuttur.

Polyester Stor Perde Kumaşı ; Polyester iplikten imal edilen tüm renk ve desenleri mevcut olan stor perde kumaşı istenilen her türlü dekorasyona uygulanabilmektedir.Gerektiğinde Üzerine dijital baskı ile istenilen logo vs. şeylerde baskı yapılabilmektedir.

Tül Dikey Perde kumaşı ; Yeni bir dikey perde modeli olan Tül dikey perdeler ise nostaljik tül perdelerimizi bırakmak istemeyen ama bir yandan da yenilikleri kovalama peşinde olan müşterilerimize hitap ediyor.Tül Dikey perde kumaşları dikey perde mekanizması üzerinde çalışır.Gene sağa ve sola toplanabilmektedir.İstenildiği zaman motorlu uygulama yapılmaktadır.Tül dikey perde kumaşları tamamen antibakteriyel kir ve leke tutmaz özelliktedir.

Tüm Ürünlerimizle ilgili detaylı fiyat bilgisine müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

whatsapp destek hattı

whatsapp destek hattı

 

Benzer Ürünler

Ofis Perdeleri Günlük hayatımızda hesaplandığı zaman evimizden daha çok vakit geçirdiğimiz ofislerimiz iş yerlerimiz olmaktadır.Bilimsel araştırmalar göstermektedir ...