Günlük hayatımızda hesaplandığı zaman evimizden daha çok vakit geçirdiğimiz ofislerimiz iş yerlerimiz olmaktadır.Bilimsel araştırmalar göstermektedir ki mekanlar insan psikolojisi üzerinde pozitif bir katkı yapmaktadır.Günümüzün büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz ofislerimizin kullanım amacına uygun dekorasyona uyum sağlayan ofis perdeleri ile taçlandırmak mutlaka hem çalışanlarımızın hem bizim iş gücü ve motivasyonunu artıracaktır.

Ofis ortamında genellikle bir perde için aranan özellikleri saymak gerekirse ;

  • Uzun süre kirlenmeyecek ,kısa periyotlarda temizlik gerektirmeyecek kumaş özelliğine sahip
  • Mekanizma ve kullanım olarak kolaylık sağlayarak iş ve zaman kaybı yaratmayacak
  • Ofis dekorasyonuna uyum sağlayarak ofis içerisinde artı bir değer kazandıracak

gibi özellikleri sayabiliriz.

Tüm bu özelliklere sahip birçok perde modeli mevcuttur.Bu ofis perdelerini kısa kısa anlatalım.

  •     Stor Perdeler : Aluminyum boru üzerinde aşağı yukarı yönlü hareket kabiliyetine sahip bir perde modelidir.En sık kullanılan ofis perdeleri ‘nden biridir.Kolay kullanım ve uzun ömürlü mekanizması sayesinde uzun süre kullanılabilir.Çeşitli kumaş çeşitleri mevcuttur.Mekanda istenilen özelliğe uygun bir seçim yapma şansı her zaman mevcuttur.Örneğin çok güneş alan ve dış ortamla manzarayla ilişkinin kesilmesini istenmediği zamanlarda screen stor perde uygulaması yapılabilir.Yada güneş ışığının tamamen kesilmesi amaçlanan ofislerde black-out stor perde uygulaması yapılabilir.Fiyat olarak m2’si 18-20 lira olan ekonomik polyester stor perdeler olduğu gibi m2’si 150-160 lira olan silver screen gibi üst kalite malzemelerde mevcuttur.Her ofisin aradığı özellik ve bütçede sahip olabileceği bir perde modelidir.
  •   Dikey Perdeler : Dikey yönde slaytların yan yan dizilmesi ile uygulanan bir perde modelidir.Slaytlar sağa sola veya ortaya toplanabilmektedir.270 derece hareket kabiliyetine sahip slaytlar gün ışığından maksimum verim alabilirsiniz.Slayt olarak pvc ve kumaş seçenekleri mevcuttur.Ortalama metrekare maliyeti 30 -55 tl arasındadır.
  •   Ahşap Perde Modelleri : Ahşabın sıcaklığı her zaman insanoğlunu cezbetmiştir.Genel olarak dikey perde , jaluzi perde ve stor perde olarak kullanılabilecek ahşap perdeler ofisilerinize mutlak bir canlılık ve farklılık getirecektir.Fiyat olarak m2’si 130 ile 250 lira arasında değişmektedir.
  •   Zebra Perdeler : Son yılların trend perde modeli olan zebra perdeler evlerimizde olduğu gibi ofislerimizde de yerlerini başarıyla aldılar.M2’si 30 lira ile 150 lira arasında değişen zebra perdelerin ofislerde en sık kullanılan modeli bambu zebra perdelerdir.Bambu zebra perdeler dışında şuanda satışını yaptığımız 2500 farklı renk ve desen kumaşı mevcuttur.
  •  Jaluzi Perdeler : Jaluzi perdeler 16 ve 25 mm genişlikte aluminyum bantların yatay olarak dizilmesi ile elde edilen perde modelidir.Klasik perde modellerinden biri olan jaluzi perdeler birçok renk seçeneğine sahiptir.

Ofisiniz için en uygun,en ekonomik ve en iyi perdeyi seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.İşinde uzman elemanlarımız size uygun perdelerin seçim ve ölçü işlemlerinizi kolaylıkla halledecek size sadece ofisinizde mutlu bir yaşam sürmek kalacaktır.

whatsapp destek hattı

whatsapp destek hattı

Benzer Ürünler

Beyaz Bambu Zebra Perde Bambu Zebra Perdeler , bulundukları mekanlara kattıkları doğal ambiyans nedeniyle tercih edilmektedir.Birçok farklı ve dokuda olan bambu zebra perdele...
Hayat Yurtları Avcılar Zebra Perde Teslimatı Eğitim sektörünün ihtiyaç duyduğu kaliteli barınma ihtiyacını karşılamak , kız öğrencilerin güven,huzur ve temiz bir ortamda eğitim sürelerini geçirme...
Krem ve Brode Zebra Perde Teslimatları Mustafa beyin Avcılar'daki evinde yaptığımız krem zebra perde ve brode zebra perde uygulaması fotoğraflarını paylaşıyoruz.Yeni Perdelerinin kendisine ...
Kumaş Dikey Perde Modelleri Dikey perde çok uzun zamandır ülkemizde kullanılan ve beğeni toplayan bir perde modelidir.Birçok avantajı bulunmaktadır.Bu avantajlardan bir tanesi de...