Günümüz dünyası reklamı her alanda zaruri kılmaktadır. Plazalar,otel binaları ve AVM içerisindeki asansörlerde firmaların reklam ihtiyaçlarını asansör üzerindeki atıl alan asansör perdesi gibi bir çözümle çok dikkat çekici ve etkili bir reklam uygulaması yapılabilmektedir.

Panaromik asansör perdesiz

Panaromik asansör (perdesiz)

Asansör perdelerinde aranan özellikleri saymak gerekirse uzun yıllar yıpranmadan dayanabilecek kumaş ve bu sürede özelliklerini kaybetmeyecek baskı kalitesi ilk sırada gelir.Bundan sonra aşağı yukarı hareket ederken perdenin minimum sesle çalışması gerekir.Yeni geliştirdiğimiz sistemle perdeniz minimum sesle çalışmakta U.V. baskı metoduyla asansör perdesi kumaşı üzerinde uzun yıllar silinmeyecek baskılar yapmaktayız.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Asansör perdesi ve  mekanizmasını da  ekonomik sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz.Asansör perdeleri ile reklamını yapmak istediğiniz ürün veya markanın bilinirliğini ve insan hafızasındaki yerine sağlamlaştırabilirsiniz.

Asansör perdesi üzerinde istediğiniz görseller birinci kalite olarak baskı yapılmaktadır.Dilerseniz tasarımını biz yapalım dilerseniz sizin hazırladığınız görselleri basalım.

Size özel fiyat almak için iletişim bilgilerimiz üzerinde bize ulaşabilirsiniz.Fiyat alırken kuyu yüksekliği,kabin genişliği ve çalışılan asansör firması gibi bilgileri paylaşmanız fiyatlandırmada bize yardımcı olacaktır.

Referanslarımız ve daha önceki çalışmalarımız için bizimle iletişime geçiniz.

Şehir içi ücretsiz montaj şehir ve yurt-dışı montaj istemlerinde ise mesafeye göre fiyat değişmektedir.Tüm dünyaya hizmet vermekteyiz.

Video Galerisi

Resim Galerisi