Günümüz dünyası reklamı her alanda zaruri kılmaktadır.Büyük şirketlerde ve özellikle avm içerisindeki asansörlerde firmaların bu reklam ihtiyaçlarını asansör üzerindeki atıl alan asansör perdesi gibi bir çözümle çok dikkat çekici ve etkili bir reklam uygulaması yapılabilmektedir.

Panaromik asansör perdesiz

Panaromik asansör (perdesiz)

Asansör perdelerinde aranan özellikleri saymak gerekirse uzun yıllar yıpranmadan dayanabilecek kumaş ve bu sürede özelliklerini kaybetmeyecek baskı kalitesi ilk sırada gelir.Bundan sonra aşağı yukarı hareket ederken perdenin minumum sesle çalışması gerekir.Yeni geliştirdiğimiz sistemle perdeniz mimumum sesle çalışmakta UV baskı metoduyla asansör perdesi kumaşı üzerinde uzun yıllar silinmeyecek baskılar yapmaktayız.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Asansör perdesi ve  mekanizmasınıda  ekonomik sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz.Asansör perdeleri ile reklamını yapmak istediğiniz ürün veya markanın bilinirliğini ve insan hafızasındaki yerine sağlamlaştırabilirsiniz.

Asansör perdesi üzerinde istediğiniz görseller birinci kalite olarak baskı yapılmaktadır.Dilerseniz tasarımını biz yapalım dilerseniz sizin hazırladığınız görselleri basalım.

Size özel fiyat almak için iletişim bilgilerimiz üzerinde bize ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız ve daha önceki asansör perdesi görsellerimiz için bizimle iletişime geçiniz.

Asansör Perdesi şehir içi ücretsiz montaj şehir ve yurtdışı montaj istemlerinde ise mesafeye göre fiyat değişmektedir.