Dikey Perde ; 90 mm ve 130 mm gibi iki ayrı bant seçeneğine sahip dikey bantların 270 derece hareketini sağladığı yıllardır güven içinde kullanılan klasik bir mekanizmalı perde modelidir.Yatay slaytların yan yana dizilmesi ile oluşturulur.

Ofislerde çok sık olarak kullanılmaktadır.Gerek görüldüğü zamanlarda bir perde olarak değil separatör olarak ta kullanılabilmektedir.

Güneş ışığını kontrol etme ve ortamlardaki etkisini kırmak istiyorsanız  sizin için ideal çözüm diyebiliriz.Güneşi ve manzarayı tamamen kapatabileceğiniz Pvc bantlar olduğu gibi Pvc bantların yerine Sun-screen Kumaş kullanılarak istenilen ısı ışık geçirgenliğini elde edebileceğimiz seçeneği de mevcuttur.

Diğer mekanik perde modelleri gibi motorlu ve manuel olarak kumanda edilebilmektedir.Motorlu dikey perdeler kumanda üzerinden manuel şartlardaki bütün hareketleri yapabilmektedir.Sağa-sola toplama veya ortada toplama özelliği mevcuttur kumadan üzerinden 270 derece bantların yönünü değiştirebilirsiniz.

tüldikey perde

 

Son Günlerin Trend Ürünü Tül Dikey perde’yi esas olarak bir dikey perde modeli olarak kabul edebiliriz.Dikey Perde mekanizması üzerinde çalışmaktadır.Motorlu ve zincirli mekanizma ile kullanılabilmektedir.

Çeşitli renk ve desenlerde modelleri mevcuttur.Yeni bir ürün olması ve birçok açıdan sağladığı kullanım avantajlarıyla önümüzdeki yılların perde modeli olmaya adaydır.

 

 

 

Dikey perde Portrayı

Perde Portrayı

Dikey Perde montajı nasıl yapılır ? Siparişlerinizle birlikte uygun aparatlar gönderilecektir.1 metreye kadar olan perdeleriniz için 2 adet daha büyük ölçüleriniz için ise en az 3 adet dikey perde potrayı kullanmalısınız.Perde montajı yapılacak yer alçıpan ise alçıpan dubeli ile duvar ise uygun matkap ucuyla delikler açılmalı eğer metal bir düzleme takılacaksa ise akıllı vidalar yardımıyla montajını gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

Mekanizması ve aparatları zaman zaman arıza yapabilmektedir.Bu tip durumlarda bakım onarım ve temizlik hizmetimiz mevcuttur.Eskimiş,arıza yapmış perdeleriniz yerinde arıza tespiti ve bakımı yapılır.Temizlik için ise yerinden sökülen perdeleriniz maksimum 5 iş günü içerisinde yerlerine teslim edilir.

Tüm perde ihtiyaçlarınız,soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.7/24 saat canlı destek alabileceğiniz whatsapp hattımız ve çalışma saatleri içerisinde diğer numaralarımıza iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bu modelde Son Referanslarımız

  • Erdal Çorap
  • SİNBO