Hepimiz evimizden daha çok vakit geçirdiğimiz işyerlerimizin güzel görünmesi ve geçirdiğimiz vakitten keyif alarak çalışmayı isteriz.Ofis Perdesi Tam olarak bu noktada yardımımıza koşuyor.

Ofis ortamında günün stres ve sıkıntılarına birde kötü görünüm ve zor kontrol edilen perdeler eklendiği zaman şüphesiz ki sizi ve elemanlarınızı rahatsız edecektir.

Net Perde olarak müşterilerimize genelde ofisinizin özelliklerine ve kullanım amaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz.Örneğin sürekli güneş alan ve öğlen saatlerinde bu güneşin maksimum ısı ve ışık absorbesini sağlamak için sun-screen yani güneş kırıcı stor perdeleri tavsiye ediyoruz.

Bunun dışında zebra perde,stor perde,dikey perde,jaluzi perde gibi perde modelleri ofis perdesi olarak kullanılmaktadır..Mesala eskitme mobilyalar ile oluşturulmuş bir ofiste ofis perdesi olarak daha çok ahşap ve bambu malzemelerde üretilen pastorel tontaki ahşap stor,ahşap jaluzi veya ahşap zebra perdeler kullanmaktayız.

Kullanım rahatlığı ofis perdelerinde vazgeçilmez bir özelliktir.Bu yüzden geçmişte sıkça kullanılan jaluzi perdeler artık yavaş yavaş ofis perdelerindeki kullanım oranını stor perde ve zebra perdeye bırakmıştır.Kullandığımız mekanizmalar içinde motorlu sistem ofis perdeleri özellikle son yıllarda sıkça tercih edilmektedir.

Ofis Perdesi İle ilgili Blog sayfamızdan ilginizi çekebilecek yazılar