Sahne Perdesi Modelleri sahne perdesi Sahne Perdesi 7buyuk1Sahne Perdesi Projelerimizden Bir Görsel

Tiyatro ,gösteri salonu,konferans salonu gibi alanlarda kullanılan bir perde modelidir.uzaktan kumandalı veya butonlu seçenekleri mevcuttur.Sahne perdesinde genellikle kadife kumaşlar kullanılır.

Sahne perdesi modellerinde manüel seçenekleri kullanabileceğiniz gibi , motor seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Sahne perdesi modellerimizde mosel marka motor kullanmaktayız.

Sahne perdesi açılış şekli olarak sağa-sola açılır sahne perdesi(iki yana açılır sahne perdesi) ve yukarı toplanır sahne perdesi olarak kategorize edilebilir.İki kategoride de motorlu ve manüel sistem kullanılabilmektedir.

Sahne perdesi İle alakalı diğer ürünlerimiz:

Kulis Perdesi: Hem sahnede dekoru tamamlamak amacıyla hemde kulisle sahne arasındaki bağlantıyı izleyicilere çok fazla belli etmemek amacıyla çeşitli renk kumaşlardan yapılan sabit veya açılır kapanır perdelerdir.

Sahne Fon Perdeleri:Açılır kapanır sistemlerin yanında dekor amaçlı olarak sahne perdesinin sağ ve sol yanında bulunan perdelerdir.

Projeksiyon Perdesi: Sahne perdesi kullanıldığı alanlar itibariyle beraberinde bir projeksiyon cihazı ve bu cihazın en üstün performansla çalışacağı bir projeksiyon perdesi ihtiyacı oluşturmaktadır.Tüm projeksiyon cihazları stoklarımızda mevcuttur.

 

 

Son Teslim Edilen Projeler

Tokat Turhal Kız Meslek Lisesi

Özden Cengiz Anadolu Lisesi