Tül perde en klasik anlamda evlerimizde kullandığımız geleneksel bir perde modelidir.Tül perde geleneksel ve ucuz bir perde modeli olmasına karşın uygun kullanımlarla son derece şık görünümlerin elde edilebildiği bir modeldir.

Tül perde yalnız tül olarak uygulanabilmektedir.Fakat genellikle tüketiciler tül perdeyi fon perde ile birlikte kullanmayı seçerler.Çünkü tül perde yalnız başına çok sade durmaktadır.Fon perdenin kattığı şık görünümle birlikte evler daha hoş görünebilmektedir.

Jakarlı,İpek,Polyester,şifon gibi tül çeşitleri  mevcuttur.2015 yılının tül perde modelleri daha çok fon ve ağır kumaşlarla süslenmiş modeller yerine daha sade stor perde ile kombine edilerek

Tül Perde Modellerinden Bir kaçı şu şekildedir.

  • pilise perde:anormal montaj mekanlarına çözüm getirmek için üretilmiş bir perde modelidir.Üçgen,açılı veya dairesel alanlarda kullanılabildiği için,bir çok perde uygulanması mümkün olmayacağı düşünülen yüzeye perde uygulaması yapılmasını sağlamaktadır.
  • balon perde
  • düet perde:temel mantık sistemi olarak Pilise perde ile aynı sistemde çalışmaktadır.Düet perde’nin Pilise perde’den farkı kumaşın çift(duble) olarak uygulanmasıdır.Çatı ve kış bahçesinde bir çözüm niteliğinde kullanılmaktadır.Anormal düzenler yani üçgen,dairesel,açılı pencerelerde çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.
  • drape perde:Drape perde en gösterişli perde modellerinden biridir.Geniş mekanlara uygulanmaktadır.Uygulandığı mekana gösteriş katan drape perde fon perdenin bir türü olarak algılanabilir.
  • dilim perdeler:Şık bir perde modellidir.Değişik şekilleri vardır.Bunları dekorasyonunuza bağlı olarak tercih edebilirsiniz.Dilim perdeler İtalyan Dilim Perde ve Yaşmaklı Dilim Perde olarak ikiye ayrılır.Dilim perdeler bir fon perde modeli olarak ortaya çıkmış.Ortaya çıkardığı şık görünüm ve fon perdeden ayrılan farklı özellikleriyle ayrı bir perde modeli olarak perde dünyasında yerini almıştır.

Görsellerimiz içerisinde bulamadığınız diğer tül perde modelleri için bizimle iletişime geçin.

Her türlü görüş ve şikayetiniz için iletişim formunu veya info@npsperde.com adreslerini kullanabilirsiniz

Tül perde modelleri tül perde Tül Perde Modelleri 22

Tül perde modelleri