Zebra perde modelleri son yılların en popüler perde modellerinde biridir.Özellikle kullanıldığı mekanlarda birçok renk kombinasyonuyla sağladığı uyum ve her bütçeye uygun fiyatları oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır.Sizde ev veya ofisinizde görsel uyumu yakalamak istiyorsanız kartelalarımızdan mutlaka size uygun zebra perde modelini seçeceksinizdir.Temizliği çok kolay olay bu perde modeli uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz.

Zebra Perde bir kumaş bant ve bir tül bandın ard arda dizilerek oluşturulmuş kumaştan elde edilmektedir.

Zebra Perde Modellerinde kullanılacak mekanizma çeşitleri zincirli zebra perde modeli,uzaktan kumandalı zebra perde modellerinden oluşmaktadır.

Zebra perde üzerinden kullanılabilecek kumaş çeşitleri

  • Polyester Zebra Perde kumaşı : Polyester kumaştan  zebra perdeler düz renk bandlarla tüllerin ard arda getirilmesiyle imal edilmiştir.Ekonomik olan bu kumaş en çok kullanılan perde modelidir.
  • Baskılı Zebra Perde ; Özellikle gençlere hitap eden mekanlarda , genç odaları ,cafelerde sıkça kullanılan bu perde modelinde marlyn monreo,istanbul,cafe gibi baskılar çok fazla ön plandadır.Bunların dışında istenilen resim kumaş üzerine baskı yapılabilmektedir.
  • Üç Renkli Zebra Perde : Dekoratif amaçlı kullanılan zebra perdelerde bu amaca yönelik biraz daha geliştirilmiş zebra perde modelidir.
  • Desenli Zebra Perde :Desenli zebra perde kumaşında üretilmiş olan perdelerdir.Perde üzerinde çeşitli çiçek desenleri kullanıcılar tarafından beğenilmektedir.

Kataloglarımızdan seçeceğiniz zebra perdeniz metrekaresi 25-100 lira arasında değişmektedir.En uygun fiyat ve perde seçimi için lütfen bizimle iletişime geçin.