Silver Screen Perde ; Stor Perde Mekanizması üzerinde çalışan Screen kumaşının arka yüzeyinin çok ince alüminyum malzeme ile kaplanmış şeklidir.Diğer stor perde modellerinden birçok artısı bulunmakla birlikte uygulandığı mekanda enerji tasarufu ve yönetimi konusunda A sınıfı bir hizmet vermektedir.

Screen perdenin dezavantajları göz önünde bulundurularak tasarlanan silver screen kumaşlar normal sun screen kumaşlarda en büyük eksikleri tamamlamaktadır.Örneğin sun screen kumaşlarda güneş ışığının tam soğurulamaması sebebiyle hangi renkle uygulama yapılırsa yapılsın tamamı kreme yakın bir ton almaktaydı.Silver screen ise dekoratif olarak istenilen rengi bire bir olarak yansıtmaktadır.Veya screen perdeler güneş ışığını kesme işlevini istenilen düzeyde sağlarken güneş ışınlarının ısısını kesmekte tam olarak işlev görmemekteydi.

Silver Screen yıllardır mimarlarımızın projelerinde gönül rahatlığıyla kullandığı uzun ömür,alev almaz,antibakteriyel ve doğa dostu bir perde modelidir.

Aşağıda silver screen kartelamıza ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi fiyat ve keşif için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünler

Sun Screen Stor Perde Sun-Screen Stor perde ismini türkçeleştirmek gerekirse güneş kırıcı stor perde olarak adlandırabiliriz.Halk Arasında delikli stor perde olarakta bilin...