Tül Dikey Perde

En trend ve en yeni perde modeli olan Tül dikey perde üretimine 35 renk ile başlamış bulunmaktayız.

Tül Dikey Perde yeni nesil bir perde modeli olduğu için birçok aantajı da beraberinde getirmektedir.Bunlardan bahsetmek gerekirse ; Bir önceki trend perde modelimiz olan zebra perdeye göre en büyük artısı makinada yıkanabilir olmasıdır.Bunun dışında tek parça görünmesine rağmen her pile arasından kullanıcının perdeyi istediği gibi açmasıda cam açmakta oldukça zorlanılan zebra perdelere göre ekstra bir avantaj sağlamaktadır.

Şu anda 35 renkte üretimini yaptığımız tül dikey perdeler bir perde üzerinde tek renk olabileceği gibi istenilen renklerden karma kombinlerle de uygulama yapılabilmektedir.

Hayalinizdeki Tül Dikey Perdelere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir.İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetinden yararlanmak için arayabilirsiniz.

Fiyat : 90 TL / M2

Sipariş için bizimle iletişime geçiniz.

TÜL DİKEY PERDE GALERİLERİ

Tül Dikey Perde Genel Özellikleri

  • Tül Dikey Perde farklı kombinler sayesinde tül perde,güneşlik ve fon perde gibi 3 ayrı perde modelini tek sistemde çözmenizi sağlamaktadır.
  • Tül Dikey Zebra perdelerimizde zincirli (plastik/metal zincir) ve motorlu mekanizma uygulanabilmektedir.
  • Tül Dikey Perde modellerimizde kasa alüminyum malzemeden üretilmektedir.
  • Tül Dikey Perde diğer tüm üretimini yaptığımız perdeler gibi 3 (üç) yıl garanti kapsamındadır.
  • Tül Dikey Perde isteğinize bağlı olarak kornişe kolay montaj aparatı ile eğer belirtmez iseniz metal montaj ayağıyla beraber gönderilecektir.
  • Tül dikey  Perde temizliği ve bakımı çok kolaydır.Makinada yıkama yapabileceğiniz gibi kuru temizleme ile de kendiniz çok rahat söküp takabileceğiniz bir perde modelidir.