Zebra Perde

Son yılların en çok kullanılan en popüler perde modellerinden biridir.Belirli genişlikteki slaytların farklı model ve renklerde dokunmasıyla elde edilen zebra perde kumaşı stor perde mekanizmasıyla çalışmaktadır.Birçok farklı kumaş seçeneğine sahiptir(polyester,bambu,işlemeli,baskılı,jakar,pliseli,renkli geçişli,üç renk,blackout gibi).

Her yere ve her mekana uygun renk ve modele sahip olması zebra perdenin bu kadar çok kullanılmasının birinci sebep olarak sayılabilir.Bunun yanında tek bir perde modeliyle hem tül hem güneşlik gibi iki ayrı işlevi de sağlaması çok önemli özelliklerinden birisidir.Zebra perde açık konumda tül perde kapalı konuma getirildiği zaman ise dışarıyla bütün ilişkiyi kesen güneşlik görevi görmektedir.

Zebra Perde Ürünlerimizde birinci sınıf mekanizma ve tüm aksamları alüminyum kullanmaktayız.Uzun ömürlü kaliteli bir perde sahibi olmak istiyorsanız plastik aksamlı ürünleri tercih etmemenizi öneriyoruz.

Tüm perde modellerimizde olduğu gibi motorlu ve manuel kontrol seçenekleri mevcuttur.İsterseniz motorlu perdeleri akıllı ev otomasyonunuza tanıtalım tek uygulama üzerinden evinizdeki her şeyi kontrol edin.

Zebra Perde Genel Özellikleri

  • Gece/gündüz özelliği sayesinde Tül ve stor perde yerine tek bir perde ile sade ve kolay bir kullanım sunar.
  • Tüm modeller için zincirli (plastik/metal zincir) ve motorlu mekanizma kullanılabilmektedir.Motorlu uzaktan kumandalı perdeler akıllı ev otomasyonu üzerinden evde olmasanız bile uzaktan kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Perdelerimizin tüm aksamları alüminyum parçalardan üretilmektedir.Sipariş verirken ekstra özellikler kısmından kasa için açık ve kapalı kasa seçenekleri bulunmaktadır.Kapalı kasa kartonpiyer olmayan alanlarda çok sık kullandığımız bir seçenektir.
  • İmalatını yaptığımız tüm ürünler gibi kullanıcı hataları dışında 2(iki) yıl garantilidir.
  • Profesyonel ekiplerimiz haftanın her günü İstanbul içerisinde keşif ve ölçü hizmeti vermektedir.Dilerseniz arayın kataloglarımız ile size gelelim yerinde ölçülerinizi alıp fiyatlandıralım.Dilersenizde ölçü rehberi sayfamızı ziyaret edip nasıl ölçü almanız gerektiği konusunda bilgi alabilirsiniz.
  • İsteğinize bağlı olarak kornişe kolay montaj aparatı ile eğer belirtmez iseniz metal montaj ayağıyla beraber gönderilecektir.İstanbul içi siparişleriniz de dilerseniz uzman servis elemanlarımız perdelerinizi güven için teslim etsinler.Maksimum 3 gün içerisinde siparişlerinizi teslim ediyoruz.Kendiniz montajını sağlayacaksanız lütfen Montaj Yardımı sayfamızı inceleyiniz.
  • Tüm perdelerimizde birinci sınıf yerli kumaşlar kullanmaktayız.
  • Perde temizliği ve bakımı çok kolaydır.Kendiniz yapabileceğiniz gibi profesyonel olarak bizden de yardım alabilirsiniz.Eğer kendim yapacağım diyorsanız lütfen Perde Temizliği sayfamızı inceleyiniz.
Online Alışveriş için Lütfen Diğer Sitemizi ziyaret ediniz.

Net PERDE

WhatsApp WhatsApp Desteği